Koordynatorzy przedmiotu w roku akademickim 2016/2017

Kierunek lekarski   

dr Magdalena Kwinta - magdalena.kwinta@uj.edu.pl

 

Kierunek lekarsko-dentystyczny
mgr Magdalena Lohman - magdalena.lohman@uj.edu.pl

Dietetyka I stopnia
mgr Bartosz Walczyk - bartosz.walczyk@uj.edu.pl

Dietetyka II stopnia
mgr Anna Pukalska – anna.pukalska@uj.edu.pl

Farmacja
mgr Agnieszka Drwięga

Analityka Medyczna
mgr Krystyna Długosz - krystyna.dlugosz@uj.edu.pl

Kosmetologia
mgr Joanna Kiełbik - joanna.kielbik@uj.edu.pl

 

Pielęgniarstwo I stopnia
dr Iryna Prykarpatska - iryna.prykarpatska@uj.edu.pl

Pielęgniarstwo II stopnia
mgr Joanna Niemiec - joanna.1.niemiec@uj.edu.pl 

 

Fizjoterapia I stopnia

mgr Katarzyna Syta – katarzyna.syta@uj.edu.pl

 

Fizjoterapia II stopnia
mgr Karolina Nurzyńska - karolina.nurzynska@uj.edu.pl

Położnictwo

mgr Monika Wojtas-Tarnowska - monika.wojtas-tarnowska@uj.edu.pl
 

 

Ratownictwo Medyczne
mgr Ałła Chłódek - alla.chlodek@uj.edu.pl

 

Elektroradiologia
mgr Iwona Misztal - iwona.misztal@uj.edu.pl

Zdrowie Publiczne
mgr Anna Dul - anna.dul@uj.edu.pl

Weterynaria
mgr Lidia Janik-Bator – lidia.janik-bator@uj.edu.pl

Doktoranci WOZ, WL, WF
mgr Aleksandra Bednarczyk - aleksandra.bednarczyk@uj.edu.pl

Język łaciński
mgr Tomasz Gawlik - tomasz.gawlik@uj.edu.pl

Fakultety
mgr Marian Janczak – marian.janczak@uj.edu.pl

Znak jakości dla Centrum Językowego UJ CM

Kontakt

ul. Grzegórzecka 20
31-531 Kraków
tel. 12 431-02-46
tel. 12 433-27-59