Koordynatorzy zespołów

  • Zespół ds. Planowania i Koordynacji Zajęć Dydaktycznych

     - Przewodniczący: mgr Anna Dul - anna.dul@uj.edu.pl
     - Zastępca: mgr Alina Pachońska-Wołowska - alina.pachonska-wolowska@uj.edu.pl

  • Zespół ds. Dydaktyki

      - Przewodniczący: dr Magdalena Kwinta - magdalena.kwinta@uj.edu.pl
      - Zastępca: mgr Paulina Zygmunt - paulina.zygmunt@uj.edu.pl

  • Zespół Lektorów Języka Angielskiego

       - Przewodniczący: mgr Magdalena Lohman - magdalena.lohman@uj.edu.pl
       - Zastępca: mgr Lidia Janik-Bator - lidia.janik-bator@uj.edu.pl

  • Zespół ds. Jakości Kształcenia

       - Przewodniczący: mgr Grażyna Golańska-Pawełkowska - g.golanska-pawelkowska@uj.edu.pl
       - Zastępca: dr Iryna Prykarpatska - iryna.prykarpatska@uj.edu.pl

  • Zespół ds. rozwoju usług komercyjnych

        - Przewodniczący: mgr Lidia Janik-Bator - lidia.janik-bator@uj.edu.pl
        - Zastępca: mgr Krystyna Długosz - krystyna.dlugosz@uj.edu.pl

Znak jakości dla Centrum Językowego UJ CM

Kontakt

ul. Grzegórzecka 20
31-531 Kraków
tel. 12 431-02-46
tel. 12 433-27-59