Olimpiada 2019

 

VI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA

„JĘZYK ANGIELSKI W NAUKACH MEDYCZNYCH”

 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady „Język Angielski w Naukach Medycznych” organizowanej już po raz drugi przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, przy współudziale między innymi Centrum Językowego UJ CM.

I etap rozpocznie się 2 marca 2019 o godz. 9:00 (sobota)sala 327 i 333, ul. Grzegórzecka 20.

 

I etap Olimpiady składać się będzie z następujących części:

  1. Listening Comprehension
  2. Reading Comprehension
  3. Use of English in Medical Sciences

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie do Sekretariatu Centrum Językowego UJ CM, ul. Grzegórzecka 20, pokój 204 w nieprzekraczalnym terminie do 13 lutego 2019, godz. 12:00.

Dla 10 osób z najwyższymi wynikami nagroda w postaci zwolnienia z pisemnej części egzaminu z języka angielskiego, a dla wszystkich biorących udział w II etapie zwolnienie z całości egzaminu!

II etap odbędzie się 11 maja 2019 w siedzibie Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Zaproszenie dostanie 10 osób z najwyższymi wynikami z I etapu w całej Polsce.

 

Prosimy o zaznajomienie się z Regulaminem:           

REGULAMIN Olimpiada SPNJO 2019  

 

oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:  

Formularz zgłoszeniowy uczestnika Olimpiady 2019  

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji!

 

Życzymy sukcesów,

Zespół Centrum Językowego UJ Collegium Medicum

 

Olimpiada 2019

  Zaproszenie  

  Formularz zgłoszeniowy uczestnika Olimpiady 2019 

  Regulamin olimpiada SPNJO 2019 

 

 

 

VI Olimpiada „Język angielski w naukach medycznych” – Wyniki I etapu

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Studentom za udział w VI Olimpiadzie „Język angielski w naukach medycznych”.

 

W I etapie konkursu 11 uczestników z naszej uczelni uzyskało wynik od 70 do 80 punktów. Osoby te zostaną zwolnione z części pisemnej egzaminu języka angielskiego.

 

Osoba, która uzyskała najwyższy wynik – 80 punktów – zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady, który będzie miał miejsce 11 maja 2019 w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

Pełną listę 10 najlepszych uczestników z całego kraju można zobaczyć na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pod tym adresem: https://spnjo.gumed.edu.pl/53412.html

 

Olimpiada 2019 - materiały:

 Listening  comprehension 

 Use of English 

 

Finał VI Ogólnopolskiej Olimpiady Język angielski w naukach medycznych”

 

11 maja 2019 r. poznaliśmy finalistów VI Ogólnopolskiej Olimpiady Język angielski w naukach medycznych”. Finałowe zmagania uczestników miały miejsce w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że studentka naszej uczelni Klaudia Kałuzińska zajęła ex aequo I miejsce, wygłaszając prezentację na temat Organs on chips – an alternative to animal testing”.

 

Pełną listę finalistów wraz z galerią zdjęć można zobaczyć na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pod tym adresemhttps://gumed.edu.pl/55820.html

 

 

 

Kontakt

ul. Radziwiłłowska 4
31-026 Kraków
tel. 12 34-11-917
tel. 12 34-11-916